Buďte efektivní!
S eWay-CRM.

Nejlepší CRM v Outlooku.

Start free Get a demo

Výhody CRM v Outlooku

Zjistěte, jak vám může eWay-CRM pomoct.
Contact

Řízení vztahů se zákazníky

Uchovávejte všechna data o klientech na jednom místě. Zůstaňte s nimi v kontaktu skrze automatické připomínání. Reporty CRM Vám napoví, kam směřovat největší úsilí.

Sales

Obchod

Sledujte všechny poptávky. Evidujte e-maily, poznámky, dokumenty v CRM. Plánujte další kroky. Využijte workflow k tomu, aby Vás vedlo obchodním případem.

Project

Projektové řízení

Workflow automaticky generuje úkoly a kontroluje, že jsou vyplněné všechny náležitosti. Sledujte finance projektu, systém CRM Vás upozorní, pokud bude něco špatně.

Marketing

Emailové kampaně

Naplánujte si marketingové aktivity. Posílejte hromadné e-maily. Sbírejte zpětnou vazbu. Generujte obchodní příležitosti přímo v CRM.

1,400+ customers

from 26 countries decided to grow with eWay-CRM

Vyzkoušet zdarma

Choose from the following modules

Contact

Contacts & Companies

Core module everybody starts with. Allows you to work with contacts, and companies, track communications and plan follow-ups.

Sales

Sales

Ads the ability to track deals, create quotes and invoices, and manage pricing and inventories.

Project

Projects

Great if you need to coordinate the delivery once you sign a contract. Manage resources, track timesheets, and keep an eye on the budget.

Marketing

Email Marketing

Extends your eWay-CRM of a professional email marketing tool. No limitations on the number of contacts. Charged by emails sent.

Complete comparison table