• Nákup

  Pořizujete licenci na neomezenou dobu, software je Váš. K dispozici je systémová podpora, která se prodlužuje na rok.

  Podpora a aktualizace za 18 % z ceny licencí

  Neomezená licence – Systémovou podporu lze prodloužit každý rok – Běží na Vašich serverech či u nás v Cloudu

 • Pronájem

  eWay-CRM je pořízena jako měsíčně placená služba, která obsahuje pronájem licence, systémovou podporu a hosting serverové komponenty v Cloudu.

  Včetně podpory a aktualizací

  Měsíční platby – Včetně aktualizací a bezplatného řešení potíží – Běží na našem Cloudu

CRM system sa stal pre PPI nevyhnutnou sucastou pri rieseni projektov ci uz pre sucasnych zakaznikov ale hlavne pri novych obchodnych prilezitostiach. eWay nam ponuka prehladny a lahko zvladatelny system na spravovanie vsetkych projektov a na spravovanie databazy kontaktov na marketingove kampane. Pre obchodnych manazerov sa eWay stal zdrojom informacii a nastrojom komunikacie so zakaznikmi.

Vzhladom na to ze eWay je sucastou Outlooku i implementacia bola v porovnani s predchadzajucim systemom jednoduchsia a rychlejsia a to i vdaka vybornej komunikacii s dodavatelom systemu a jeho ustretovosti.

Na 100% vyuzitie systemu je uz len potrebny navyk vsetkych zamestnancov priebezne evidovat vsetky aktualizacie obchodnych pripadov a nove informacie od zakaznikov. Nasim cielom bolo ziskat jednoduchy a flexibilny system ktory sa da prisposobit nasim narocnym procesom, co sa nam aj podarilo. Jedinym minusovym bodom eWayu su Reporty ktorych vzhlad nie je vzdy prisposobeny na tlac  a musia byt upravovane v exceli aby sme ich mohli interne pouzivat na kontrolu cinnosti obchodnikov alebo posielat zakaznikom. Tento modul mame v plane v blizkej buducnosti prisposobit nasim poziadavkam v ramci Servisnej podpory.

Martina Bažíková, Marketing Manager for Poland and Hugary (PPI Adhesive Products (C.E.) s. r. o.)

Objednejte nyní!