POYNTING: eWay-CRM obsahuje všechny nástroje, díky kterým rosteme rychleji

Zveřejněno 4. 7. 2022

Podnikání je jednodušší, když používáte CRM systém. Může vám pomoct s organizací kontaktů, komunikace, projektů, obchodních příležitostí či marketingových kampaní. Když využijete jeho potenciál naplno, ušetříte spoustu času. A přesně takhle využívají eWay-CRM v nadnárodní společnosti POYNTING.

Zeptali jsme se jejich generálního manažera Tjeerda Huitemy, a jejich marketingové manažerky Francisky Cateto, proč si eWay-CRM vybrali, a jak jim zjednodušuje práci.

Čím se vaše společnost zabývá?

POYNTING vyvíjí a vyrábí integrovaná anténní řešení. Naše produkty nachází využití v oblasti telekomunikace a rozhlasového vysílání, ale jsou dostupné i na spotřebitelském trhu.

Sídlo naší společnosti je v Jihoafrické republice, ale máme pobočky i v Evropě a USA, a výrobní závody v Jihoafrické republice a v Číně. Tým společnosti POYNTING dnes tvoří přibližně 100 lidí.

 

 

Kdy jste se začali dívat po novém CRM systému?

CRM jsme začali hledat v roce 2017, abychom mohli sledovat více informací o našich zákaznících a projektech, a hlavně s nimi lépe pracovat. V té době jsme zkoumali několik možností, ale nenašli jsme vhodné řešení. K hledání jsme se nakonec vrátili v roce 2019, protože naše společnost roste a CRM jsme potřebovali, abychom mohli sdílet informace mezi členy našeho týmu.

Poynting CRM

Měli jste nějaké specifické požadavky pro výběr CRM systému?

Chtěli jsme mít úplnou integraci s Outlookem, protože je to náš základní pracovní systém. Hledali jsme systém s uživatelsky přívětivým rozhraním, který nebude příliš robustní, aby se uživatelé ve všemožných funkcích a možnostech neztráceli.

Zároveň jsme se chtěli vyhnout opakovanému vyplňování stejných informací v různých tabulkách či programech. A součástí systému jsme chtěli mít také nástroj pro hromadnou e-mailovou rozesílku, který bude v souladu s GDPR.

 

Jak jste přišli na eWay-CRM? Co pro vás bylo rozhodující při výběru nového systému?

Provedli jsme rozsáhlý průzkum na internetu, při kterém jsme se hodně dívali na hodnocení zákazníků. V eWay-CRM jsme našli kompletní CRM platformu, která obsahuje všechny nástroje, díky kterým se můžeme rychle vyvíjet v zavedenou nadnárodní společnost.

Poynting mezinárodní platforma

Jakým způsobem probíhala implementace eWay-CRM?

V naší společnosti jsme vedli diskusi o tom, co od systému chceme, co umí a jak ho nastavit. S nastavením systému nám pak ochotně pomohli zástupci eWay-CRM a dostali jsme i školení.

 

Prováděli jste nějaké kustomizace, aby systém odpovídal specifikům vašeho oboru?

Nějaké modifikace jsme prováděli, ale vše jsme zvládli v rámci standardních možností úprav, které eWay-CRM nabízí.

 

Vaše společnost působí po celém světě. Je eWay-CRM vhodným řešením pro společnost vaší velikosti? Jak velký je tým, který eWay-CRM používá?

V současné době máme více než 10 uživatelů. S eWay-CRM pracují naše obchodní a marketingová oddělení v Evropě, Spojených státech i Jihoafrické republice. Obchodní týmy používají systém každý den pro sledování komunikace, speciální nabídky, řízení vztahů a shromažďování všech informací souvisejících s většími projekty. Pro marketingové účely používáme eWay-CRM pro sledování KPI, reakcí zákazníků, rozesílce newsletterů a dalších e-mail marketingových aktivit.

 

Které moduly v eWay-CRM používáte?

Používáme obchod, kontakty a společnosti, projekty a marketingové kampaně. Do budoucna uvažujeme o tom, že začneme používat i modul zboží.

Poynting modules

Jaké funkce jsou pro vás klíčové?

Marketingové kampaně, projekty a správa kontaktů. Umožňuje nám to sledovat a dohledávat klíčové informace o klientech a zakázkách a vytvářet poptávky po celém světě.

 

A jaké jsou plány vaší společnosti obecně?

Plánujeme další expanzi a růst v dalších regionech a dalších trzích. Chceme se nově stát poskytovatelem anténních řešení i v těžebním průmyslu, námořnictví, dopravě či IoT.

 
eWay-CRM pro Outlook

Vyberte si moduly, které se vám líbí

Contact

Společnosti a kontakty

Základní modul, se kterým všichni začínají. Obsahuje kontakty, společnosti, evidenci komunikace, plánování úkolů a přístup k obecným funkcím eWay-CRM.

Sales

Obchod

Přináší možnost evidence obchodních příležitostí a potenciálních zákazníků.

Project

Projekty

Skvělý nástroj pro všechny, kdo potřebují evidovat i realizaci zakázek včetně sledování stráveného času a nákladů.

Marketing

Marketing

Vestavěný nástroj pro e-mailový marketing pro zvládnutí efektivních kampaní.

Kompletní srovnání naleznete v této tabulce